1.Díl Akatsuki na prázdninách

19. září 2009 v 23:52 | Gaarinka Nii |  Akatsuki na prázdninách
.........TO BUDE ZASE, MEJDAN!.........
,,Zetsu!" Volal ho bělo vlasí podivím. ,,Zetsu! Ukliď si ty svoje kytky z mojí půlky obyváku!", ale pořád nereágoval. ,,Sakra Zetsu slišíš...!" Pořád ho ten dvoubarevný se zelenou hezkou a nákousi kytkou kolem krku nereagoval ,,Zetsu! Žiješ!!!" A stále nereagoval a tak k němu ten bělo vlasí přišel a štouchl do něj, ale pořád nereagoval a nereagoval tak do něj kopl. ,,Hej co coo!? Já nespím ne nespím!" ,,Jo to vydím a ukliď si ty svoje kytky s mojí půlky obyváku!" Zetsu si je tedy šel uklidit a byl nasraný, že ho zato Hidan budí, protože nebyl jedíný kdo určitě spal.
,,Sasori Toby se ptá co to děláš?" ,,Neotravuj!" ,,Toby chce vědět co děláš?" ,,Neotravuj!" ,,Toby chce....." , ale to už nestačil dopovědět, protože po něm Sasri vyjel. ,,Sakra neser mně! Běž otravovat někoho jiného!" Tak šel Toby se smutnýma oči se podívat za Deidarou. ,,Toby chce vědět co Deidara dělá?" ,,Ehmm......" ,,Toby to chce vědě!" Deidara se nasral a zakřičel na něj ,,Ehmm..... Toby můžeš mě na tom záchodě nechat osamotě chcu se koněčně vysrat!!!" Toby tedy odešel, šel si sednou do kouta a tam si pořád potichu pro sebe opakoval ,,Tobyho nikdo nemá rád, ale Toby má rád Tobyho"
Mezitím se Kisama pořád díval na spícího Itachi a přimíšlel o něm ,,Itachi co si vlastně zač........" Kisame chtěl jít už prič, protože ho to přestávalo bavyt a chtěl se podívat co dělají ostatní, ale jak se zvedl tak na něj Itachi vystartoval s katanou, ale bylo divné to ,že přitom pořád ještě spal. Tak si tak tak Kisame zase lehl na postel, nato se Itachi svalyl na zem a pořád spat. ,,Ten má, ale divné spaní?!?"
,,Peine! Peine! Peine!" ,,Hmm...." ,,Halo Peine slíšíš!" ,,Hmm..!!" ,,Peine, sakra slišíš mě!" ,,Vždyř říkám hmm...!!! A vůbe co chceš?" ,,To tam pořád píšeš?" ,,No jen menší překvapení pro všechny. Napadlo mně to s toho našeho včerejšího rozhovoru." ,,Jo aha. a co tě vůbec napadlo?" ,,Nech se překvapit" Konan se urazila, že jí to nechce říct a oděšla někam prič. Pein pořád psal to svoje, a jak psal tak to i dopsal a řekl Konan ať svolá všechny do obyváku a tak to udělala.
......V obyváku.....
,,No tak všeci co tu ste mám pro vás překvapení a myslím, že je dost velké" ,,Může mít Toby otázku?" Pein se na něj podíval ,,No tak jo" ,,Je to překvapení to ,že Toby dostane sušenku?" ,,Ehmm... Tohle to rozhodně není." Ještě ospale řekl Itachi ,,Tak to...ZÍV...rychle vyklop...ZÍV..." Pein tedy začal svůj zajímavý proslov ,,No včera jsem si jen tak povídal s Konan a...." Daj se nedostal, protože ho přerušil Deidara ,,Co už si ji pořádal o ruky" a začal se smát, protože se sám přeřekl. Nato ho konan praštila. ,,To ne Deidaro, nikdo si nikoho nebere. No jak jsem říkal tak jsem si včera povídal s Konan a tak mě napadlo, že bysme mohla jen na menší prázdniny, protože vím, že se vás hodně teďka nudí, když nemáme co na práci. Jo a žádné protsty už jsem nám zamluvyl pár chatek, ale budete tam musel být po dvou a jedna bude trojice. Musíte se sami domluvyt kdo bude ským na chatce. No jinak se můžete už jít zbali. No a, abych nezapoměl bude tam i rybník a zítra vyrážíme"
.....Zítřejšího dne.....
,,Toby nemůže pořád najít svoje spodáry bééé...." ,,Toby nech toho a na máš se dívat pořádně!" Utěšoval ho Deidara a Saspri jen kroutil hlavou. Všichni už byli venku až na Kakuzu který tam nechtěl nechtat svoje peníze, ale nakonec se i tak přemoh. ,,Hej Peine a jak se tam dostaneme a navíc rychle?" Ptal se s divným výrazem Sasori, protože se mu nechtělo nák dlouho jít. ,, Neboj to už je všechno zařízené" Naříkavě říkal Pein. Deidara se chtěl na něco ještě zaptal, ale ještě neš stačil promluvyt tak vyšel Kakuza ze sídla, ale to nebylo to hlavní, protože kním přiběhl veliký zelený šupynatý drak. Byl asi sedúm metrů vysoký a asi devět metrů dlouhý. Ten se přikrčil a Pein řekl ,,Tak tohle je náš odvoz." Všeci začaly zýrat jako kdybi vyděly ducha, ale nakonec si všici nasedly a už se jelo.
.....Na prázkách.....
,,Peine tady to je užasné." Chvályla Konan Peina. ,,Dík" Pein se rozhléd a nakonec řek ,,No tak si všeci děžta vybrat chatky a pak mi řeknete jak jste rozděleni" Sasori Peina šlouchl ,,No víš mi stejně nejspíš budem tam jak sme normálně zodněleni ,že?!" Všeci na to přikývly. ,,No tak dobrá můžete si jen vybrat chatky, ale jen pro zajímavost všechny jsou stejné, ale jen na jiném místě. No a dneska si můžete dělat co chcete. Program mám aš na zítřek" K tomu všeci zborovně řekly ,,PROGRAM!" ,,Ano, program" Všeci se rozběhly k chatkám, ale proto, že šel Kakuzu s Hidanem pomalu tak získaly chatku blísko kadibutek kde to tedy pořádně smrdělo. Všeci jinak byli s chatkou spokojeni a dobře se zabydlely.
.........POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ.........
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama