2.Díl Já jsem tá hodna a ty jsi tá zlá

19. září 2009 v 23:57 | Gaarinka Nii |  Já jsem tá hodná a ty jsi tá zlá
---------Říkaly mi jménem Méďa!---------
,,No to se ještě uvidí, kdo bude takovej!" Ďábelský smích! Gaarinka se svému bratrovy začla hrabat ve věcech, protože byl na misi. Dřiv by si nic takového vůbec nedovolyla, ale má moc svého bratra rádá, protože už jí nikdo nezbívá. ,,No to se podívejme co tu to máme. Náké dopisy a všechny voní po parfému. Počkat ten poslední je jen účet ten nepotřebuju" Gaarinka vzala dopisy do ruky a všechno narychlo uklidila jak má být. ,,Tak a kam teď? Aby mně tá holka nenašla!" ,,Gaarinka co to děláš?" ,,Jéé ahoj Konan. Jen něco hledám a chcu tomu všmu přijít na klouby." ,,Aha tak ať tě nebolí" tomu moc Gaarinka neporozuměla, ale už si stím hlavu nelámala, spíš hledala místo kam se zašít, aby ji nikdo nenašal. Nejdříve jí napadlo u Itachiho, ale tam by ju Deidara právě hledal jako první a tak šla aspoň za Kakuzou, protože o by nikoho nenapadlo. Né sice kvůly němu, ale kvůly Hidanovi kterého nesnáší! ,,Debo Kakuzo" ,,Las Gaarinko" a oba se začala trochu smát. ,,Copak potřebuješ?" ,,No jen jestly bych se u tebe nemohla nachvilku v pokoji zašít, pokud by to tedy nevadilo." ,,Samozřejmně, že můžeš, ale nevím co na to Hidan." ,,To bude dobrý já to vydržím" ,,Tak JAST!" ,,Moc ti děkuji, taky FAK." Gaarinka se usmála. ,,No tak copak to tu máme?!" ,,Ehmm.... Gaary co vůbec v těch pápírech hledáš?" Ptal se celkem zvědavě Kakuza. ,,No celkově nic" ,,Tak proč je čteš?" ,,Jen potřebuji zjistit náké fakta." ,,Tak přeci jen něco potřebuješ, že! No a jaká fakta?" ,,Jen od jaký holky jsou a tak..." ,,To je od holky? A komus o šlohla?" ,,Ale jen svímu bráchovy a prosím neruš musím si všecno vyjasnit!" Kakuza úplně skameněl. ,,Hej Hidane slišels to Deidara má milenku" ,,No a co já stím" ,,Hidane trochu nadšení" ,,Neotravuj Kakuzo jo!" ,,No jo, no jo!!!" Gaarinka si úplně pozorně začala číst, že si ani nevšimla, že si Hidan a Kakuza hrozí válkou. Tu je něco zajimavého:
----ÚRIVEK Z DOPISU----
......Už se tě nemohu dočka. Snad to už bude brzy a doufám, že na to nikdo nepřídě. Ty můj dravoušku. No a co tá tvá sestřička je pořád stejná? Nemůže na to přijít, že ne? Tak jinak doufám, že to bude brzy.
Pusu posílá XXX
Ty můj sladký Méďo
,,Hmm..... to je zajímavé." Začala s Gaarinka smát, načeš Kakuza s Hidanem zmlkly. ,,Co se děje Gaary?" ,,Nic Kakuzo jen mně tu něco dost překvapilo i to oslovení." ,,To jsem se toho tedy dozvěděl" ,,Neboj časem se určitě dozvíš víc, ale teďka ještě ne. Já už du vrátit ty dopisy ať na to nikdo hlavně nepříde." Gaarinka za sebou zabouchla dveře a šla vrátit dopisy, ale to už ju zarazila Konan ,,Počky chvilku Deidara se vrátil o něco dřív a teďka tam nemůžeš. A navíc je tam s tou holkou." ,,To je vopruz. Se mi nechce čekat, abych neměla s toho malér." ,,No jo, ale rači počkej. A co si vůbec zjistila?" ,,To ti řeknu až toho buu vědět víc ju?" ,,Tak dobrá, ale jsu hodně zvědavá. No a Pein řekl ať tu snáma zůstane" ,,Coo? To si snad zešílela ne?" ,,To ne, ale napadlo mně to, že by to mohlo být o to zajímavější kdybichom ju tu měly na očích a kvový co se ještě může stát víc." Gaarinka se hodně zamislela ,,No jo to máš pravdu" Gaarinka si až teďka uvědomila, že drží ty dopisy ještě v ruce a rychle je strčila do kapsy. Právě se otevřely dveře o Deidarovy pokoje. To, ale už Gaarinka i Konan stihly odejít na patřičnou vzdálenost, aby to nevypadalo podezřele. ,,Hej ty" ,,No co je!?" ,,Jak si to včera říkal, že se vůbec jmenuješ?" ,,Jsem Aki Hatake, zapamatuj si to jo" Aki vyplázla jazyk, načeš se kní Gaarinka uraženě otočila zády. ,,No tak ty seš Aki jo" ,,Jo a co má být?" ,,No mám ti jen vzkázat, že náš šef mi řekl, že tu svámi můžeš zůstat" ,,To je dobrá a co já stím" ,,Jsem doufála, že budeš ráda." ,,Hmm....... to jsem a!" ,, Nic" Konan se urazila stejně jako Gaarinka, ale neotočila. ,,Gaarýý pozor bratr na pozoru." ,,Cos to řekla?" ,,Ahoj sestři jak se máš?" Usmíval se nevíně Deidara ,,No moc dobře ne a ty?" ,,Já užasně a co se děje" Deidara objal Gaarinku tak pevně, že málem chcípla udušením. ,,Bráá..š..ko!" ,,Co je sestři?" ,,Bu...síš....mně!!" ,,Jo promiň." Deidara pustil napůl zabitou sestru. ,,To tu beme jen tak stát?" tákala Konan. ,,Jo já už musím. Sestři tak zítra si musím něco vyřídit. Pojď Aki" ,,Hmm.... to je zajímave a tam to taky." ,,O čem to mluvíš Gaaryn!" ,,To se co nejdříve dozvíš." Gaarinka chvilku počkala až její bratr pořádně odejde a šla vrátit dopisy.

---------Pokračování příště---------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Animka Animka | 14. července 2010 v 18:17 | Reagovat

těšim se jestli bude další díl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama