Nemusíme být pryč z vesnice.....

19. září 2009 v 23:42 | Gaarinka Nii |  Jednorázovky
,,Takže jsi si jistý Baki,že to tady s nimi zvládneš?"zeptá se Gaara a podívá se na své dva sourozence.,,Neměj starost brácha,budeme se o tu vesnici starat jako by byla naše!"řekne Kankurou a všichni se zasmějí.
,,Tak už běžte!"řekne Temari a ukáže k obzoru,,a užijte si to!"
Gaara s Gaarinkou kývnou a pomalým tempem se vydají pryč.Gaara je stále trošku nejistý.,,Neboj,jim se určitě nic nestane!"řekne Gaarinka a pohladí ho po ruce.,,Máš pravdu,jsem trošku moc upjatý!"řekne Kazekage a usměje se na svou manželku.
Netrvalo moc dlouho a dorazili do lázeňského městečka.Všichni už na ně čekali,hlavně majitel hotelu,ve kterém měli zamluvený pokoj.
Uvedl je do domu a ukázal jim jak to tam chodí a pak se vytratil.
Gaara si ze zad shodil veliký batoh a Gaarinka odložila tašku.,,Úleva!"křikla Gaarinka a svalila se do postele.Gaara si šel lehnout za ní.,,Dovolená asi po sto letech!"řekne Gaara,když si na žádnou dovolenou nevzpomene.,,Tak to si to tady musíme užít!"řekne Gaarinka a začne ho líbat.
Až večer se hnou z pokoje.Vyjdou si do města.Lázeňské městečko je jako vystřihnuté z nějakého prospektu.Na ulici skoro ani živáčka.V Restauracích hostů,tak akorát.Fontánky vytváří nádhernou zamilovanou atmosféru.Však jsou většina lidí tady novomanželé.Po procházce zamíří do lázní na večerní koupání.
Tak to trvá několik dní,ale Gaara se pořád nemůže stoprocentně uvolnit.Jako by tušil,že se ve vesnici za jeho nepřítomnosti něco stane.Gaarinku to dost štvalo,ale nakonec povolila a jejich svatební cestu zkrátili o jeden den.Sbalili se a vyrazili zpátky.
,,Já jsem hrozný manžel!"šeptne Gaara při běhu.,,Jsi dobrý Kage!"odpoví mu na to trošku smutně Gaarinka.,,Ale na vesnici mi záleží víc než na tobě?To jsi chtěla říct?"zeptá se Gaara.Gaarinka potichounku kývne,není natolik silná aby to řekla nahlas.Gaara se zamračí.,,Já tě miluju Gaarii,ale když jsme pryč tak se bojím o vesnici...mám tam bratra,sestru,Bakiho..lid.."řekne Gaara potichu,,Musíš to pochopit!",,Hm!"řekne Gaarinka a rozběhne se víc dopředu.Když dorazí k obzoru zaskočeně se zastaví.Gaara do ni narazí.,,Co blbneš"zeptá se naštvaně Gaara.Gaarinka jen zvedne ruku a ukáže na dým stoupající z Písečné.
,,Vesnice!"zaječí zděšeně Gaara a přidá do kroku.Gaarinka ho následuje.Je vlastně ráda,že odešli,protože kdyby se cokoliv stalo kdyby tam nebyl,v životě by si to neodpustil.
Gaara doběhne k bráně a spatří Orochimara.Hned v první řadě stojí Temari,Kankurou a Baki.Jde vidět že už moc dlouho nevydrží.
Zastaví se a snaží se rychle vymyslet plán.Když ho něco napadne tak se postaví na dost viditelné místo a zařve:,,Hej Oroxichte,jak se dneska máš?Asi dobře viď?Ale to už taky nebude dlouho trvat!"řekne a postaví se na ovbrovskou dunu písku.Orochimaru se jen otočí a přímo ho smete písečná vlna.Není možné se z ní dostat živý.
,,Moji vesnici ohrožovat nebudeš!"řekne těžce Gaara a trošku se zapotácí.
Gaarinka k němu hned přibhne a podepře ho.,,Miluju tě!"zašeptá a omdlí ji v náručí.
,,Doktora dělejte!"zařve Gaarinka a během chvilinky přiběhne mladá kunoichi.,,Je jen vyčerpaný,vezmeme si ho do nemocnice a za dva tři dna bude v pořádku!"řekne a její dva poskoci Kazekageho dají na nosítka a odnesou do budovy na náměstí.
Chvíli ho ošetřují a pak pustí na pokoj i Garinku.
Gaara se na ni mžouravě podívá.,,Promiň,že jsem ti zkazil svatební cestu!"šeptne.,,,,Pš,nic si nezkazil!"řekne Ann a lehne si za ním do postele.
,,Nemusíme být pryč z vesnice,aby jsme si uvědomovali,jak moc se milujeme ne?" A oba spolu šťastně usnou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki Hatake Aki Hatake | Web | 13. listopadu 2009 v 17:03 | Reagovat

juuuuu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama