Začalo to tak a končí to jinak - Recenze

13. listopadu 2009 v 16:12 | Gaarinka Nii |  Recenze
Takže tahle povídka má sice trochu dlouhý název, ale perfektně vystihuje situaci.
Povídka začíná přesladkým vztahem Naruta a Sasukeho.
Jenže první část má smutný konec, Sasuke odejde za tím slizkým zemtkem Orochimarem (teda nevím, co na něm vidí), Ale u Naruta nechá svůj slib, že se vrátí.
O tři roky později, Naruto pořád naivně věří, že jeho milovaný Sasuke sedne na první rychlík a pojede za ním. Omyl!
Na scénu přichází Itachi, který ho varuje, že Sauske je plně chycený touhou po moci a navrátí se. Naruto mu samozřejmě nevěří, ale pak se sám přesvědčí na vlastní oči. Berwe to dost špatně, protože Sasuke je úplně jiný. Dokonce chtěl zabít Sakuru (ne že by mi to vadilo, ale chápejte v povídce má přece jen cenu života).
Od téhle doby stojí Itachi po jeho boky ve snaze mu ulehčit. No jo párkrát se spolu vyspí no a máme nový pár. Jenže Sasuke se vrátí. ne, že by si vzpomněl na slib, ale zahlédl naruta, když se šel přesvědčit, jakej je tady Sasuke pacrhant.
Ale Naruto ho odmítá a Sauske zas odmítá fakt, že naruto je z jeho braterm. Takhle ho párkrát navštíví s snaží se mu vsugerovat aby se k němu vrátil. ale i když Naruto neoplývá inteligenci Einsteine, nenaletí mu a zůstává s Itachim. Sasuke mu ale dál ubližuje až ho dokonce unese k sobě.
Itachi tedy odvede Naruta do bývalého letního sídla Uchihů, kam se následně i Naruto přestěhuje.
Sasuke jim pořád nedá pokoj. Můžu prozradit, že se mu i podaří Itachiho zabít, ale jak to bude pokračovat vám neřeknu, protože byste mi to nečetli.

Varování: Itachi tu není členem Akatsuki. Odešel od nich kvůli narutovi, proto je tu trochu sentimentální. Podle mě je to v pořádku. Mi ho známe jako drsňáka Itachiho, člen Akatsuki, ale nevíme jak by se choval, kdyby jeho srdce vzplálo pro Naruta a on od těch devíti prstů odešel.
Druhé varování: Sasuke je tu parchant, hajzl, mizera, úchyl, násilník, cokoliv míněno záporně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama