Začalo to Valentýnem - Recenze

13. listopadu 2009 v 16:10 | Gaarinka Nii |  Recenze
Pár: Itachi x Sasuke.

Je Valentýn a Sasuke jako idol Konohy je v okupování všech dívek. Ale, jak už je to zvykem, nemá o žádnou zájem. Sasukemu, jako právému Uchihovi, už to samozřejmě leze krkem. NEhodlá k sobě nikoho pustit, i když je pořád bombardován klepáním a zvonek fachčí 24 hodin denně. Ale i tak se k němu někdo dostane. Otevřené okno, načnutá krabice a Itachi pár metrů od něj. První, co Sasukeho napadne je: Chcípni Itachi! a pokusí se na něj zaútočit. To ale není proč Itachi přišel.
Když jsou všechny zbraně složeny, je čas na slova. Sasukemu se chce těžko věřit, že za ním Itachi přišel jen tak z nudy. A taky, že tomu tak není. Přišel za Sasukem, aby mu taky dopřál něco k Valentýnu. Pár políbků, Sasukeho hromený výraz, omluva a slova Valentýn je každý rok!
Itachi sice musí jít, ale nechá u Sasukeho svůj slib.
Uběhne tedy rok a Sasuke čeká. Ani neví proč, netušil, že mu na tom tolik zálěží, ale když se Itachi neukazuje, začne být zoufalý a proklíná svoje důvěřivé srdce. Ale Itachi ho nenechá dlouho ve smutku. Přijde, pro větší efektivitu, v noci. Snad je vám jasné, že u polibků to nezůstalo a ráno se oba probudí vedle sebe. Sasuke je možná trochu zmatený, ale nebrání se tomu. S Itachim je mu dobře a všechno jde dobře, tedy do doby než někdo zazvoní. Zpoza dveří se ozvou výhružky vyřčené Narutem: Koukej otevřít nebo vykopnu dveře. Sasuke ze starchu zažene Itachiho do koupelny a je nucený vzdorovat prohlídce pokoje. Když zhodnotí, že je sám a v pořádku odejdou a stejně tak i Sasuke, který je s Itachim dohodnutý na schůzce v lese. Ale... uběhnou hodiny a Itachi se neukazuje. Sasukeho opustí naděje a vezme si do hlavy, že byl jen potěšené na jednu moc. Itachi ho nechal samotného, jako vždy.
Jak to vše dopadne si musíte přečíst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama