6.Díl Totální úlet

16. července 2011 v 18:03 | Gaarinka Nii and Saasy |  Totální úlet
S (5:32): ,,Twl chtěla bych widět tebe, jak by se ti šlo, kdyby jsi byl přivázanej k nějakému pošukovi...!!!!" nedpouštěla si Saasy... ,,Kwůli tobě budu mít zlomené nehty!!! Stáli mne 300kč!!!"
,,Ne, zatím ne... A ty?" políbil ju...
G (5:34): Deidara došel se Saasy k dost velkému keřu. Saasy připadal umělý.
S (5:35): ,,Twl co to je?? Nemaj na to se starat o normální stromy?? Musí mět umělé??" řekla s opovržením v hlase Saasy.
G (5:36): Sasuke dál stojící u stromy se podíval vzhůru na nebe a začala mu z nosu valit krev. Na nebi letělo letadlo s reklamou na nový film: Velké kozy v ráji. Ale nejvíc ho dostalo, že u toho byla fotka Saasy.
Deidara řekl: ,,Ano je to umělý keř," a odhnul ho.
S (5:38): ,,Hej jsem si nějka nevšimla, wíš co?? Táhni doprdele ja mám hlad!" otočila se, že půjde zpátky domů a úplně se na něho vykašle... Jenže pak si uvědomila, že cestou se moc zaobírala tím, jak ho účinně kopnout, že se nedíwala na cestu... Tedka toho hořce litovala...
,,Gaari?? Jsi tu?? Vnímáš???" ptal se Gaara.
G (5:40): Deidara si všimnul, že jde zase zpátky, přitáhl ji a hodil ji za umělý keř. Ted k Saasy přišla náká žena a řekla: ,,Tak budete si přát nový make-up? Manikůru, namasírovat, nebo něco k jídlu?"
Saasy se na podívala, potom se rozhlédla a uviděla na karavanu velký nápis: Velké kozy v ráji. Žena potom Deidarovi řekla: ,,Tak, kdyý jste nám ju přivedl, můžete si vzít Endariu zpátky." Deidara ji objal a běžel pro Endariu. S tou se vytratil, odletel pryč a úplně zapomněl na Saasy.
S (5:44): ,,Já toho skurwysyna zabiju!!! Proklínám ho!!!" řwala Saasy a všichni na ni hleděli, jak něco tak roztomilého, může nadělat tolik povyku...
G (5:45): Gaarinka jak v tranzu: ,,Co... Co.. Říkals, něco??" podívá se na něj nechápavě a znovu mu řekne: ,,Tak máš něco?"
Žena zvedne Saasy se země a rozváže ji. Potom ji dotáhne ke karavanu, kde je velkým písmenem napsané její jméno. Tak máš pouze hodinu se tady zabydlet, potom budeme natáčet. Mezitím se Deidara vrátí zpátky ke Gaarince domů. Sasukeho uvidí, tak zrychlí.
S (5:48): ,,Coooooooooooooooo?! Ja nic natáčet nebuduuuu!!!!!! Táhněte doprdele! Ja jdu na Malorku! Ne na Kanáry, nebo já ještě nevím, hlawně daleko odtud!!!" a ani nevěděla jak, ale najednou byla v moři...
,,Už si se ptala..." odpověděl Gaara.
G (5:50): Žena zařvala chytte ji!" a za Saasy se vydali tři muži.
S (5:51): ,,Hmmm to je, ale kundak.." pochvalila si Saasy a zastawila... ,,Asik hodně cvičíš, že???" Začala se s ním vybavovat.
G (5:52): Ten ji cjytil pod paží a odtáhl zase zpátky. Tam jí ta žena dala pouta na nohy. ,,Tak a tedka nám neutečeš!"
S (5:53): ,,Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Mne už to nebaví!!! Ja chcu Sasukeho," rozbrečela se tam Saasy. A jak byla naštwaná, thak dooprawdy vypěnila vytáhla svůj dlouhý nůž a asik 20lidí zabila.. Pak si jako malá cute holčička zpíwala a odkráčela pryč.
G (5:54): Najednou tam došel Itachi a hodil smutný výraz.... ,,Měl jsem s tebou právě točit film. Ale zabila jsi nejlepšího Hollywoodského režiséra, takže s toho asi nic nebude," hodil na ni vražedný výraz...
S (5:55): ,,Malý problém, tebe tady nedrželi násilím a ikdyby to byl papež, bylo by mi to úplně jedno.. A jinak, nejdeš šukat??? Nwm kde bych tadyk někoho našla..."chytila ho za paži...
G (5:56): Vyvlíkl se jí a úplně vypěnil: ,,To nemyslíš vážně?! Že mne tady nedrželi! Drželi mne tu jako psa! Aby mne pustili musel jsem slíbit, že ojedu toho, koho mne sem přivedou (jako do filmu). Jinak ti vážně můžu poděkovat. Můj šíleně dokonalý bratříček mne v noci omráčil a dotáhl. Jinak, když tak přemýšlím, mohl bych tě ojet. Rozdáme si to tedy?" olízl si spodní ret.
S (6:00): ,,Hmmm... Když tak přemýšlím... Jdu za Sasukem... Papaa ten je aspon v posteli dobrej a něco vydrží... Papaa" řekla a byla fuč...
G (6:01): Itachi na ni ještě zavolal: ,,A víš jak se s tohohle ostrowa dostanes? A wíš kde leží?" začal se smát.
S (6:02): ,,Aha... A ty to snad wíš??" Byla v mžiku u něj a lísala se k němu.
G (6:03): Itachi se jenom pousmál. ,,Ano, wím, když mne pustili, dali mi jenom doku, aby jsem se mohl zabydlet. A tak jsem se tu pěkně porozhlédl a zjistil jsem..." najednou dal ruce za sebe a chytl se jakoby vzduchu. Rozthl to. Za nimi se objevila kamera a na Itachiho začal řvát jakýsi chlap. Byl to kameraman. Nadával tak sproste, že mu začal nadávat I Itachi. Takže si nadávali vzájemně.
S (6:03): Saasy absolutne nechápala.. Sedla si a začala ječet.
G (6:04): Ten kameraman Itachimu nachvíli zacpal pusu a začal chvilku mluvit na Saasy: ,,Tak, tohle co jsme natocili, jde vecer do kina."
Gaarinka se chytla za hlawu. ,,Aaaa ja uz nic nevymyslim! Máš něco?" koukla na Gaaru a byla na omdlití. Uviděla Deidaru, jak s Endariou vstoupili dovnitř a začala koktat: ,,Co...Co...Co... Tady... Tady... Děláš...?" ukazovala prstem na Deidaru s vyděšeným várazem.
S (6:07): ,,Cozeeeeeeeeeeeeee?!" Jakmile to Saasy uslyšela, omdlela...
,, Kde je Saasy?!" chytil Gaara Deidaru pod límcem.
G (6:08): Deidara sebou cukal. ,,Noo... Noo.... Asi si někde užívá s Itachim..." Najednou do toho vběhl Sasuke. ,,COŽE?!" řekl úplně naštvaně a jednu mu vrazil.


...Pokračování příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 25. října 2016 v 15:17 | Reagovat

úžasné 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama