4.Díl Noví Talent

11. září 2011 v 17:34 | Gaarinka Nii |  Noví Talent

***Květ***Bylo už ráno a Matsuo vstal dříve než Kaito. Šel se převléct, ustlat. Podíval se ještě na spícího Kaita na druhém konci místnosti, trochu se pousmál. Vzal si u dveří klíče a helmu od motorky. Vyšel ven ze dveří a zamkl za sebou, Kaito ještě spal.
Asi po hodině a půl se vrátil zpátky a viděl, že Kaito stále spí. On však nepřišel sám, byla sním malá holka, jeho mladší sestra Sakura. Rozběhla se ke spícímu Kaitovy. Matsuo aniž by si toho všimnul , že k němu šla, odešel do kuchyně. Mezi tím se Sakura dívala na spícího Kaita, jak je rozvalený na matraci. Začala do něj rýpat prstem. Kaito sebou cukal, nelíbilo se mu to.
Náhle se probral a uviděl malou holčičku ,,A-ahoj, kdo jsi?" To byla nepříjemně probuzeného Kaita reakce. Jenže nečekal odpověď ,,Ahoj, Jak ho máš velkého?" Křenila se malá Sakura. Kaito celý zrudl a nalepil se na stěnu. Tá se k ně mu přibližovala a stále usmívala. Kaito s ní byl úplně na větvi.
Najednou se s kuchyně ozval Matsua hlas ,,Sakuro máš to na stole." Sakura se rozběhla za Matsuem a na chvilku zapomněla na Kaita. Ten se složil na zem celý vytřeštěný s toho co to mělo znamenat. ,,Chutná?" usmál se na ni bráška. ,,Ano bratříčku." ,,Všechno jsem to slyšel. Došel Kaito a držel se za hlavu. ,,A co jsi slyšel?" nechápal vůbec Matsuo. ,,Ale nic." Odvětil Kaito. Sakura si pochutnávala na jídle a při tom se pořád na něco vyptávala Kaita, který si také sedl ke stolu. ,,Řekneš mi jak ho máš velkého? A ty s bráškou spíš? Budeš sním bydlet? Vezmeš si ho?" Pořád dokola se ho vyptávala. Kaito vstal a šel pryč z kuchyně, ještě uslyšel ,,Řekneš mi tedy jak ho máš velkého?"
Jak vyšel tak si ho za roh zatáhl Matsuo ,,Taková je pořád." Řekl a usmál se na Kaita ,,Matsuo na jak dlouho tu je?" ,,No určitě na dýl než ty." Kaito si povzdechl ,,Snad to tu nák vydržím." Matsuo se na něj usmál a dal mu malou pusu na líčko ,,určitě vydržíš." Potom odešel do koupelny. Celý se svlékl a pustil si vodu. Kaito stal za dveřmi a poslouchal jak se Matsuo umývá, moc si přál umýt se sním. Celou dobu co byl Matsuo v koupelně, tak přemýšlel o tom, že je právě tá voda co dopadá na jeho nahé tělo. Byl s toho jak v transu. Během svého perverzního přemýšlení si ani nevšimnul, že voda přestala téct.
Po chvíli Matsuo otevřel dveře, ale to netušil, že Kaito stojí právě za nimi opřený. Jen co je otevřel tak na něj Kaito sletěl. Matsuo jen v ručníku zrudnul. Kaito také zrudnul, ale mu se to na rozdíl od něj líbilo. Koukaly na sebe přímo, Kaito chtěl vzít za příležitost a políbit ho, ale ten ho odstrčil pryč a po chvíli vstal. ,,Tohle se mi líbí." Řekl rozzářeně Kaito hledící na Matsua odkrytý zadek. Ten se rychle otočil a zakrýval si ho, ale Kaito mu stáhl celý ručník a dal si ho pod triko. Zabouchl dveře. Sakura ani netušila co se děje, jedla chipsy co našla a koukala na televizi. ,,Ka…Kaito vrať mi ho!" ,,To by jsi mě musel vysvléct." Řekl šibalsky, klekl si na kolena přímo před Matsua. Ten znervóznil ,,Neboj, bude se ti to líbit." ,,Kaito! Počkej! Co máš v úmyslu?!" Na to už, ale neodpověděl a začal mu ho pomalu olizovat a kousat do něj ,,Ka…Ka…Kaito dost." Řekl se vzdychy, ale ten jen zintensivněl. ,,Dost… mé… tělo patří… už jinému!" Na to Kaito přestal, otřel si sliny a vrátil mu ručník. Potom vyběhl z koupelny a aj s bytu ven. Matsuo trochu zkoprnělý se dal zas ručník. Chtěl jít za ním, ale zastavil se u Sakury. ,,Bráško vy jste se pohádaly? Nebo jsi neměl orgazmus?" Ale na to jí raději neodpověděl a místo toho se šel raději převléct. Po zbytek dne si spolu hrály, ale přitom Matsuo myslel na Kaita.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 skitty2 skitty2 | Web | 9. května 2012 v 17:58 | Reagovat

Rozhodně nechci bejt rejpal, ale ve spojení "nový talent" se píše Y, protože "mladý talent" :) Vůbec je tam dost gramatických chyb jako např.: "Kaito s ní byl na větvi", předpokládám, že S ní netravil svůj čas na větvi, ale že Z ní to bylo. Takže se tam píše Z. Taky ti tam všude chyběj čárky a tečky okolo přímých řečí. Možná by to chtělo ještě probrat a poupravit, nebo to někomu hodit na krk, aby vysvětlil kde a jak a proč ^^ Neber to odemně zle, ani já nepíšu gramaticky správně, ale tohle jsou myslím takové věci, na které by se upozornovat mělo, aby se jim člověk příště vyvaroval. :) Každopádně, tenhle díl sám o sobě pobavil. ^^

2 Gaarinka Gaarinka | E-mail | Web | 9. května 2012 v 19:29 | Reagovat

[1]: Ano já vím, ale kdybi jsi koukala i jinam tak by jsi zjistila, že tak to je schválně :)
A postupně se bude odhalovat proč je to takhle :)

A jinak ty chybi v textu no ^^"""" za ty se omlovám, ale dislektik.... takže si jich někdy nevšimnu nebo hnedka neuvědomím

3 skitty2 skitty2 | Web | 9. května 2012 v 19:33 | Reagovat

[2]: Aha, tak to se potom omlouvám ^^
TAky jsem dyzlektik, ale svět mě naučil se s tím co nejvíce poprat.. říkám, z mý strany to není nějaká snaha o chytračení, jenom snaha o pomoc. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama